Kino – Angry Birds ve filmu

Další kulturní akce, na kterou se děti těšily, bylo kino v Kulturním domě. Co se bude promítat, bylo velkým překvapením a nakonec bylo ještě větším, než děti čekaly. Kvůli problému se zvukem se nakonec hrál úplně jiný film, než který byl původně na programu. Ale děti byly nadšené, protože měly tu čest zhlédnout snímek s oblíbenými animovanými postavami Angry Birds ve filmu. Film s velkým množstvím vtipných scén, které bavily celé dětské publikum, zavedl děti do světa nelétavých, ale velice spokojených ptáků, jejichž zemi se chystá ohrozit nepříte,l před kterým tyhle opeřence zachrání parta ptačích mimoňů Ruďák, Bombas a Žluťas.

Film se dětem moc líbil, po jeho skončení si děti začaly sdělovat, co všechno s hlavními hrdiny doma mají, od polštářů, přes oblečení, až po hračky.

J. Galetková