Vánoční koncert ZUŠ

Jako každý rok i letos, přišly vánoční náladu do mateřské školy navodit i děti ze Základní umělecké školy. Koncertu se účastnily děti z celé školky od nejmladších až po nejstarší předškoláky. Žáci své skladby hráli většinou společně v doprovodu se svými paními učitelkami a většinou se jednalo především o vánoční koledy. Děti z mateřské školy slyšely nejen známé melodie, ale na vlastní oči viděly hudební nástroje, na které žáci hráli. Housle, kytaru, ale i příčnou flétnu nebo trubku.

Ale nezpívali jen žáci ze ZUŠ, ale zapojovaly se i děti ze školky, s pomocí klavírního doprovodu všichni společně zpívali koledy Pásli ovce Valaši, Stojí vrba košatá nebo Štědrej večer nastal.

Moc děkujeme dětem i paní učitelkám ze ZUŠ a už se těšíme na příští vánoční koncert.

J. Galetková