Divadelní představení „Putování ztracené kapky“

„Napadlo Vás někdy, kam se s příchodem jara poděl sněhulák, kterého jste v zimě postavili?“ To se v pondělí 16. září vydaly do Kulturního domu ve Vizovicích zjistit děti ze třídy Šnečků, Motýlků, Broučků, Žabek, Včelek a Ježečků.

Dětský dobrodružný muzikál s názvem „Putování ztracené kapky“ pohádkovou formou popisoval koloběh vody v přírodě. Při putování za ztracenou kapkou navštívily děti Severní pól, setkaly se s Polární září či se ocitly na pustém ostrově. Některé děti z naší mateřské školy se dokonce staly na malou chvíli herci a na jevišti sehrály své role. Celý pohádkový příběh byl doplněn o řadu písní, jejichž melodii si děti zpívaly ještě odpoledne u svačinky. První divadelní představení v tomto školním roce se vydařilo a už se všichni těšíme na další, která nás bezpochyby čekají.

Autor: Bc. Kristýna Mozgvová