Titul Ekoškola jsme obhájili!

Dne 23.6. 2020 proběhl v naší školce audit k obhajobě titulu Ekoškola.
O znovuzískání titulu jsme bojovali se dvěma tématy – Prostředí školky a Odpady. Témata jsme měli splněná, docela jsme si věřili. Malá nervozita se dostavila pouze díky koronavirové pauze, po které jsme se museli všichni rozpomenout na to, co jsme doposud v Ekoškolce zvládli. Také jsme museli naše výsledky práce správně auditorkám odprezentovat. Obavy však byly zbytečné. Děti i dospělí členové Ekotýmu byli i po pauze ,,v obraze“ a celý audit se nám povedl na jedničku. Závěrečný verdikt jsme se ovšem nedozvěděli hned, následovalo čekání na rozhodující zprávu z organizace TEREZA, která program Ekoškola zaštiťuje.
Ta dorazila během prázdnin. TITUL EKOŠKOLA JSME OBHÁJILI!!! A můžeme se jím pyšnit následující tři roky. Takový velký úspěch jsme nenechali bez oslavy. Ve druhé polovině srpna jsme si uspořádali na zahradě MŠ párty. Jedlo se, pilo se, radovalo se, děkovalo, bilancovalo… Malí členové Ekotýmu si odnesli za svou práci drobné odměny a ocenění.

Velký dík patří nejen celému Ekotýmu , ale i ostatním dětem, rodičům a zaměstnancům školy, kteří k získání titulu přispěli a není jim stav našeho životního prostředí lhostejný.