Desatero pro rodiče

16.09.2012 16:49
MAMINKO,  PROSÍM TĚ…..

1.  Do šatny mi dej oblečení na pobyt venku, abych si mohl venku hrát, a taky pláštěnku, abych mohl být venku za každého počasí.
  1. Na oblečení mi přišij poutka, abych si ho mohl pověsit na háček a neměl ho poházené po skříňce.
  1. Do skříňky mi dej náhradní kalhotky, punčošky a tričko, kdybych se náhodou počural nebo pokecal.
  1. Boty, papučky, pyžamko i ostatní věci mi podepiš.
  1. Do školky mne voď ráno do 8.00 hod., abych měl teplou snídani.
  1. Když budu nemocný nebo zůstanu doma, musíš mne ráno omluvit nejpozději do 8.00 hod. ( tel. 577 452 726).
  1. Nedávej mi do školky žádné hračky, máme jich tu dost. Ale na spaní si můžu vzít malého plyšáčka.
  1. Kup mi papírové kapesníčky. Dám si je ve třídě do svého košíčku. Když je budu potřebovat, budu je mít po ruce.
  1. Když si pro mne odpoledne přijdeš, počkej chvíli až dosvačím nebo až si uklidím hračky.
  1. Choď si pro mne včas, abych mohl být s Tebou  -
                                   mám Tě rád, maminko.